معرفی بهترین ویدئو پروژکتورهای خانگی

با کمک ویدئو پروژکتور ها شما میتوانید احساسی را که درون یک سینما دارید، به محیط خانه خود بیاورید. با ویدیو پروژکتور بدون این که نگران درگاه های ورودی مختلف باشید، با دستگاه های متفاوتی میتوانید تصاویر و ویدئو های خود را بدون مشکل پخش کنید.

ویدئو پروژکتور تصاویر بسیار بزرگتر و گسترده تری از یک تلوزیون معمولی را نمایش میدهد. یک تلوزیون عادی چنانچه از حد خاصی بزرگتر شود کیفیت خود را از دست میدهد ولی شما تصاویر را میتوانید با کیفیت در اندازه های خارق العاده ای تماشا کنید.

در این فرصت کوتاه ما سعی میکنیم چند عدد از بهترین ویدئو پروژکتور های سال ۲۰۱۹ در بازار ایران را معرفی کنیم.

ویدئو پروژکتور ViewSonic PX700HD

ویدئو پروژکتور ViewSonic PX700HDمناسب فضای خانه شماست..

ویدئو پروژکتور ViewSonic PX700HDدارای میزان روشنای پروژکتور آن ۳۵۰۰ lumens، رزلوشن ۱۰۸۰*۱۹۲۰ فول HD، بصری، طراحی کاربر محور و دارای بدنه براق سفید است.

تکنولوژی انحصاری SuperColor ویدئو پروژکتور ViewSonic PX700HD، وسعت رنگ گسترده ای را برای نمایش تصویری زیبا در تقریبا هر مکانی را ارائه میکند.

تاخیر ورودی بسیار پایین ویدئو پروژکتور ViewSonic PX700HD، پخش فریم به فریم سریعی را فراهم میکند.

در حالت ورزشی، ویدئو پروژکتور ViewSonic PX700HDجزئیات متحیر کننده ای نمایش میدهد و شما ورزش هایی با سرعت بالا را بر روی یک صفحه خیلی بزرگ با جزئیات خیره کننده میتوانید تماشا کنید.

قابلیت سه بعدی فول HD  به شما اجازه میدهد که از فیلم ها و بازی های سه بعدی لذت زیادی ببرید.

ویدئو پروژکتور Optoma HD39

ویدئو پروژکتور Optoma HD39 یک سینمای خانگی با روشنایی ۳۵۰۰لومنز، رزولوشن ۱۹۲۰*۱۰۸۰ و کنتراست ۳۲۰۰۰:۱ ساخت شرکا اپتما است.

ویدئو پروژکتور Optoma HD39 قابلیت پخش تصاویر فول اچ دی را دارد.

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW295ES

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW295ES نمایشی با رنگ های برتر را فراهم میکند و تصاویر پخش شده با آن از همان ابتدای پخش عالی هستند و نیازی به نتظیم ندارند.

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW295ES دارای تکنولوژی منحصر به فرد ۳SXRD است. تکنولوژی SXRD3 برای پخش تصاویر Ultra-HD 4K است و روش جدیدی در پخش است که وضوح تصاویر را به شدت بالا میبرد.

روشنایی ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW295ES، ۱۵۰۰ لومنز و رزولوشن آن ۴۰۹۶*۲۱۶۰ میباشد.

ویدئو پروژکتور Epson Home Cinema 4010

ویدئو پروژکتور Epson Home Cinema 4010 دارای تکنولوژی ۳LCD  و با قابلیت پخش تصاویر ۴Kمیباشد.

در این تکنولوژی نور تولید شده توسط لامپ ویدیوپروژکتور به سه رنگ اصلی آبی قرمز و سبز تجزیه میشود. روشنایی ویدئو پروژکتور Epson Home Cinema 40102400 لومنز و کنتراست آن ۲۰۰۰۰۰:۱ است.

ویدئو پروژکتور Epson Home Cinema 4010 از تکنولوژی بسیار پیشرفته تغییر پیکسل جهت به سازی رزولوشن برای پخش تصاویر ۴K استفاده میکند.

قابلیت های وسعت رنگ بالا، رنج پویای بالای HDR و روشنایی متعادل ۱۰۰ درصد از دیگر مزیت های ویدئو پروژکتور Epson Home Cinema 4010 هستند.

 

ما در مقاله راهنمای خرید ویدئو پروژکتور به صورت کامل به اینکه در هنگام خرید این دستگاه باید به چه نکاتی توجه کنید اشاره کرده ایم . پیشنهاد میکنیم این مطلب را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *